Згадати про улюбленої бабусі користувач зможе, вибираючи ігровий автомат під назвою Babushkas. Незважаючи на те, що його автором є шведський бренд Thunderkick, відіслати має споконвічно російський колорит, завдяки оригінальному оформленню. Грайте на автоматі абсолютно безкоштовно і без реєстрації в режимі онлайн. Основний сюжет – улюблене заняття всіх дам поважного віку, в’язання.

Дизайн онлайн апарату унікальний, ігрове поле Babushkas нагадує в’язаний шарфик, на якому розташовуються матрьошки, через що слот має відповідне російськомовну назву, а на сайті Готслот є і інші популярні ігрові автомати безкоштовно онлайн.

Грати на автоматі Babushkas

Технічні характеристики ігрового слота наступні: 5 барабанів і 17 ліній, розташованих на них, завжди активних. Перед запуском сесії слід ознайомитися з правилами ігрового автомата в інформаційному розділі. На кожну лінію призначається ставка: 0.10-100 кредитів. Кнопка з двома круглими стрілками запускає ігровий процес. Мета користувача – формувати призові поєднання. Від 3 до 5 однакових зображень повинні безперервно розташуватися, стартуючи від крайнього лівого барабана. Цікаво, що коефіцієнти, принесені бабусями, прямо пропорційні їх віку. Таблиця виплат підкаже, що в грі використовується 7 видів символів.

В ігровому слоті Бабушкас присутній також спеціальні зображення. У ролі дикого – барвисте пасхальне яйце. Дана піктограма здатна також запускати бонусний режим автомата. З’являючись на середній смузі, Wild робить заміну рядових зображень з метою формування нових поєднань.

Гемблера приємно здивує несподіваний сюрприз при випаданні яйця з позначенням зірки. З нього «вилупиться» ведмежа, що визначає подальший хід призового раунду Babushkas. Scare Bear – ведмідь, що наводить жах на вихованих бабусь, які розпадаються на частини від страху і дарують підвищені коефіцієнти до х3 (величина мультиплеєра залежить від розмірів ведмедя). Charm Bear – навпаки, дуже симпатичний мешканець лісових хащ, що виробляє повну заміну всіх матрьошок. Dance Bear – ведмідь, який танцює під гармонь. При його випаданні запускається 7 вільних обертань з обов’язковим появою на третьому барабані Wild.

Ігровий автомат Babushkas

Оригінальна опція на автоматі Babushkas

Ігровий автомат Бабушкас привертає також наявністю оригінальної опції, завдяки чому формуються більш вигідні призові послідовності. Це відбувається завжди, коли ігрова лінія залишає простір для уяви: фігурки змінюють ранг, що дозволяє отримати більш довгий ланцюжок в ході метаморфози. Якщо ж все позиції ігрового поля займають однакові символи, геймера очікує підвищення рейтингу картинок. Бабусі «нульовий» категорії йдуть у небуття, трансформуючись в примарних матрьошок і приносячи спеціальну нагороду.
Ігровий автомат відрізняється оригінальним форматом поля, цікавою тематикою, барвистим, стильним оформленням. Різноманітність бонусних опцій робить ігровий процес приємним і невимушеним, а тематика змушує задуматися про щось вічне, рідному, символізуючи безперервну зміну поколінь!