На ігрових ресурсах часто замовляються слоти з веселими, кумедними сюжетами. Серед них – Birds on a Wire від бренду Thunderkick, грати на ігровому автоматі можна безкоштовно і без реєстрації яскравий дозвілля будь-кому, навіть самому вимогливому користувачеві.

Героями ігровий історії є милі пташки різних кольорів. Сидячи на проводах, вони весело проводять час. Простота тематики не вплинуло на дизайн моделі: вона вийшла строкатою, світлої за настроєм і з певною часткою гумору. Блакитне небо і щебечущие пташки – цього достатньо для ігрового щастя.

Грати безкоштовно на автоматі Birds on a Wire

Пристрій ігрового апарату теж банальним не можна назвати. Фактично відсутні барабани. Сполучення утворюються не шляхом прокручувань, а внаслідок перельоту птахів на інше місце. Кожен раунд їх розсадження змінюється, автомат оцінює сусідство на предмет формування призових поєднань на 17-ти заявлених ігрових лініях.

Інтерфейс Birds on a Wire гранично простий. На панелі є пара табло: з показниками балансу і величиною ставки. Для старту гри використовуються я круглі кнопки (велика – для базових, мала – для автоматичних). Решта ігрові параметри управляються з спливаючого вікна: розмір ставки, номінал монет, інформаційні сторінки.

Чорний дрізд незвичайного виду наділений властивостями Валда. Wild замінює інші символи на ігровому полі і приносить виграш, випавши 5 разів на лінії. Котячі очі, визирають з картонного коробка, – це бонус-символ. Він діє в автоматі за принципом Скаттер: з’являючись в будь-якому місці екрану, починає безкоштовні обертання.

Birds on a Wire1

Незвичайні опції на автоматі Birds on a Wire

Заохочувальний цикл налічує 10 фрі-спинив. Протягом етапу доступні додаткові множники: х4 / х8 / х12 / х20. Якщо бонус випадає на даному відрізку ще раз, додаються 2 фрі-спина. Граничний максимум – 34 обертання. Закінчується ігровий етап опцією Inwinity Spin. Зображення будуть переміщатися до того часу, поки не сформується виграшна комбінація. Без призу не залишиться жоден гравець.

Тематична бонусна гра і ризик-режим в автоматі відсутні.

Чи не банальний в усіх відношеннях Birds on a Wire – відмінний спосіб провести дозвілля. Мультяшечние персонажі піднімуть настрій, а функціонал ігрового автомата порадує високим рівнем повернення і азарту серед популярних ігрових автоматів в Україні.