Часом тематики в ігрових автоматах викликають подив, а потім захоплення. Саме так відбувається і з темою ігрового автомата Thunderkick, який отримав назву Esqueleto Explosivo, грати на якому можна безкоштовно і без реєстрації. Сюжет цього ігрового відіслати оповідає про великий мексиканському свято – День Смерті. Цей священний день для місцевого населення надзвичайно важливий, адже люди отримують можливість поспілкуватися з померлими родичами, а якщо не хочете – спробуйте нові ігрові автомати в Україні , під назвою Тверк онлайн абсолютно безкоштовно …

Грати безкоштовно на автоматі Esqueleto Explosivo

Візуальне виконання ігрового автомата Esqueleto Explosivo знаходиться на дуже високому рівні. Тут присутні яскраві і характерні для свята кольору. Помаранчевий, блакитний і зелений постануть перед користувачам як в пріпиленний, так і в неоновому форматі. < Локацією ігрового автомата став невеликий дворик, посеред якого розмістилося якусь подобу вівтаря. Є в розвазі і якісне звуковий супровід, що привносить нотку динамічності. Формат ігрового поля в Esqueleto Explosivo 5-барабанний 17-лінійний. Значення ліній завжди залишається незмінним. Символікою ігрового відіслати виступають забавні скелети, які є символом Дня сметрі.

Керувати в ігровому слоті користувачі зможуть лише ставкою і режимом обертань. Для цих цілей на нижній межі головного екрану були розміщена панель управління. Її структура гранично проста, а її додаткові лічильники дозволять спостерігати за зміною всіх інших показників. Виграші в представленому ігровому автоматі формуються за класичним принципом. Однак тут є функція лавина, за рахунок чого картинки замінюються на нові в рамках одного спина.

Ігровий автомат Esqueleto Explosivo

Спеціальні символи на автоматі Esqueleto Explosivo

В ігровому автоматі присутній єдиний спеціальний елемент – великий череп в сонячний окулярах. Його основна роль полягає в доповненні окремих ланцюжків. Після цього вайлд вибухає, а на найближчих 8 осередках відбувається заміна існуючих картинок на нові іконки. Завдяки такій здатності дикий елемент стає особливо цінним для всіх учасників ігрового процесу.

Ігровий автомат Esqueleto Explosivo може привести до перемоги навіть скептично налаштованих гравців. Тут є пристойні коефіцієнти, цікава сюжетна задумка, море несподіваних поворотів в ході основних обертань і інші приємні моменти, що дозволяють розраховувати на успіх.