Flame Busters, ігровий автомат грати на якому можна безкоштовно і без реєстрації , дозволить поціновувачам азарту приміряти вигляд безстрашного пожежника, вступаючи в сутичку з безконтрольним полум’ям. Сюжет ігрового слота присвячений роботі вогнеборців, які рятують від розігрувався вогню цілий будинок. Якщо все пройде успішно, гемблера очікують щедрі призи!

Грати безкоштовно на автоматі Flame Busters

Однак перед запуском слота Flame Busters варто насолодитися його ефектним дизайном. Дія розгортається в багатоповерхівці, мешканці якої мають самий неймовірний вигляд. Активно використовується анімація, атмосферний аудіо супровід дозволяє відчути всі тонкощі ігрового процесу. Ексклюзивний дизайн Flame Busters нагадає про епоху неймовірною популярністю комп’ютерних розваг.

Технічні характеристики слота наступні 5 ігрових барабанів і повна відсутність класичних ліній. Замість цього пропонується створювати ігрові послідовності 243 видів. Правила і нюанси сесії висвітлюються в інформаційному розділі ігрового автомата.

Мета ігрового процесу – формувати призові поєднання і отримувати за це коефіцієнти. Спершу варто визначитися зі ставками, потім клікнути на кнопку з двома круглими стрілками, запускаючи обертання ігрових барабанів. Також гемблер пропонується налаштувати технічні параметри і оптимізувати ігровий процес – розміри екрану, гучність звуку.

Серед символіки ігрового автомата – карткові номінали, візуалізовані у вигляді монет; чарівник, атмосферний пірат, зелений робот, козел; пожежний з кошеням на руках. Варто формувати поєднання, вибудовуючи зліва направо, від першого барабана, ідентичні картинки в кількості 3-5 штук.

Ігровий автомат Flame Busters

Оригінальні опції на автоматі Flame Busters

У грі присутні картинки з оригінальними опціями. Зображення англійської літери «W» є Вайлд, який заміняє рядові картинки з метою формування більшого числа виграшних послідовностей. Він не приносить самостійних коефіцієнтів. Також є Fire Symbol – непередбачуваний вогонь, що танцює по ігровому полю, перетворюючись в довільно вибрані символи і підвищуючи кількість результативних ланцюжків. Всі осередки, зайняті вогнем, катують, надаючи ігровому відіслати видовищності.

Присутній в алгоритмах автомата Flame Busters і Скаттер. Вони випадають на рандомних позиціях поля; 3, 4, 5 разбросов дарують 10, 15, 20 вільних обертань відповідно. Бонусна гра також забезпечена цікавими призовими опціями, що підвищують її якість і здатними зацікавити гемблера. Якщо в ході фріспінов випадає нова бонусна комбінація scatters, геймер переходить на наступний поверх, в нагороду отримуючи 2 фріспіна і запуск опції Coin Ignition. Вона перетворює найменш цінний символ онлайн автомата в вогненний, що збільшує продуктивність ігрової сесії.

Ігровий симулятор привертає неординарною тематикою і барвистою візуалізацією. Геймплей простий і зручний, наявність численних бонусів дозволяє перенестися в захоплюючу атмосферу боротьби з полум’ям, отримуючи призи та насолоджуючись тим, що відбувається!