Фруктові ігрові автомати Україна , безумовно, одні з найбільш популярних і численних. Але проблема в тому, що більшість із цих автоматів звичайні. Як бути тим, хто хоче спробувати щось нетривіальне і пов’язане з темою солодких дарів природи? Вихід знайшовся у компанії Thunderkick, адже нею був створений унікальний ігровий автомат Fruit Warp, грати на якому можна безкоштовно і без реєстрації. Це все так же гра про фрукти, однак подана в абсолютно нестандартному ракурсі, щоб грати безкоштовно в ігрові автомати без реєстрації.

Грати безкоштовно на автоматі Fruit Warp

При всій своїй простоті, ігровий автомат Fruit Warp приголомшує якістю візуального виконання. Дизайнери вирішили відмовитися від локацій, і зробили задній план в приємному зеленому кольорі. На передній фон винесені ігрові картинки у вигляді тропічних солодких і стиглих ласощів. Основною фішкою ігровий автомата є факт цілковитої відсутності як ліній, так і барабанів. Картинки будуть розміщуватися на екрані в хаотичному рандомном порядку, чому ігровий процес набуває ще більший відсоток інтриги. При цьому, за всіма елементами на поле закріплені індивідуальні коефіцієнти, як і належить будь-якому ігровому відіслати.

З огляду на те, що в ігровому автоматі Fruit Warp повністю відсутні базові показники, гравцям залишається вказати лише ставку (кнопка bet) і запустити спини в одному з двох форматів обертань. Для всіх цих елементарних маніпуляцій була передбачена панель управління. Її типове розташування знаходиться на нижній межі головного екрану ігрового слота. Призові ланцюжка тут не формуються. Виграші нараховуються лише за певну кількість ідентичних зображень на екрані. Їх може бути від 3 до 9 штук.

Ігровий автомат Fruit Warp

Бонусне доповнення на автоматі Fruit Warp

Абсолютно ніяких спеціальних знаків в представленому ігровому слоті не існує. Замість цього тут є цікаве бонусне доповнення. Як тільки перед очима виявиться від 4 однакових ікон, після прорахунку нагороди вони залишаються на місці, а всі інші змінюються як при стандартному спині. Якщо знову з’являється хоча б одне таке ж значення, запускається Warp Meter – шкала додаткових множників, що дозволяє отримати більший куш.

Ігровий автомат Fruit Warp – чудова розвага для цінителів теми і для тих, хто втомився від стандартних і однакових азартних ігор. Абсолютно оригінальний формат ігрового простору на пару з незвичайним принципом формування призів точно зацікавить навіть найдосвідченіших гемблеров.