Компанія Thunderkick вміє створювати ігрові автомати безкоштовно онлайн , щоб користувач відразу отримував практично два в одному – цікаву ідею з захоплюючим сюжетом, а також результативне обертання. Розробник став відносно недавно випускати на ринок різні моделі, тому їх фантазія ще не вичерпалася. Ігровий автомат Luchadora, грати на якому можна безкоштовно і без реєстрації, розповість про місцеві бої без правил в Мексиці.

Ігрове поле Luchadora представлений у вигляді рингу, де і зустрічаються суперники, зображені на символах. Графіка ігрового автомата викликає не менший захват, і всі елементи представлені в тривимірному форматі. На ігровому екрані поєднуються тільки світлі кольори. Музичний ряд стандартний. На ігровому автоматі всі деталі настільки чітко промальовані, що навіть немає сумніву в їх реалістичності. Також розробники підготували кілька сюрпризів, коли запускаються різні додаткові функції. Luchadora не був би таким помітним, якби не відмінні спецефекти.

Грати безкоштовно на автоматі Luchadora

Система управління ігрового автомата має трохи функціональних клавіш. Геймер відповідає тільки за розмір ставки – bet. Ігрові лінії не виставляти самим геймером, так як всі вони активні за умовчанням. Після того, як налаштовані основні ігрові параметри, можна переходити до старту гру. Центральна кнопка – звичайний старт. Є автоматичні обертання – autoplay. Menu – розділ Luchadora, де знаходяться не тільки основні настройки, але ще і всі ігрові правила, а також коефіцієнти.

Туру на подвоєння на гральних автоматів не передбачається.
Так як ігрове поле має форму рингу, то не дивно, що в кутах іноді можуть з’являтися бійці. Але в даному випадки є 4 Вайлда, здатних замінювати інші символи, що призводить до формування вдалих комбінацій. Якщо дані дикі символи збираються в кутах, то Misterioso Campeon перетворюється в Лучадора.

Ігровий автомат Luchadora

Спеціальні символи на автоматі Luchadora

Скаттер, у вигляді Lucha Smackdown, запускає бонусний тур, де геймер отримує до 15 вільних обертань, а також активується додатковий множник.

Другим Скаттер є пояс чемпіона, який дарує 15 безкоштовних спинив.
Але для того, щоб запустити кожну гру, необхідно зібрати на ігровому полі не менше 3 Скаттер. Розробники ігрового автомата постаралися, щоб кожен раунд супроводжувався незвичайною анімацією.

Luchadora має нестандартний функціонал, і саме завдяки цьому привертає чимало гравців