Якщо хочеться побувати на справжньому поданні фокусників, але ніяк не виходить це зробити, то компанія Thunderkick подбала про те, щоб випустити ігровий автомат, де вдалося реалізувати таку непросту, але в той же час цікаву тематику. Ось так народився, на радість багатьох геймерів, ігровий автомат Magicious, грати на якому можна безкоштовно і без реєстрації в режимі онлайн.

Інтерфейс Magicious дуже простий, так як головна задумка полягає в тому, що ігрове поле – сцена, де і відбувається виступ фокусників. На ігровому екрані можна побачити двох головних персонажів, що мають в своєму арсеналі дві чарівні палички, завдяки яким геймер не тільки збирає виграшні комбінації, але ще і запускаються різні цікаві ігрові функції.

Безкоштовна гра на автоматі Magicious

Графіка Magicious чудова, сучасна, і кожен елемент виконаний в тривимірному форматі. Музичний ряд ігрового автомата досить спокійний. Користувач побачить не тільки багато анімованих елементів, але і зустріне на ігровому автоматі стільки спецефектів, що навіть забуде про те, що дійсно не сидить десь в залі на шоу.

На Magicious представлено 5 барабанів і 10 ігрових ліній.
Ігровий автомат має дуже просту систему управління. Перед стартом необхідно налаштувати розмір ставки – bet. Кількість ігрових ліній не виставляти, так як всі вони активні за умовчанням. Також є два режими гри: звичайний – центральна клавіша, і автоматичний – autoplay. Опція максимальної ставки не передбачена. Є розділ info, де представлена вся інформація про Magicious, також можна дізнатися все ігрові правила.

Ігровий автомат Magicious

Спеціальні символи на автоматі Magicious

На ігровому автоматі не вийде подвоювати, тому що туру на подвоєння немає.
Розробники ігрового автомата зробили великий акцент на оформленні, тому ігрових функцій не так вже й багато. Спеціальний символ один – вайлд у вигляді магічної сфери. Скаттер немає, як і шансу потрапити в бонусний тур. Сфера може стає на місце інших символів, що призводить до формування виграшних комбінацій. Так як дикий символ випадає тільки на середніх барабанах, то не дає ніяких ігрових коефіцієнтів. Вайлд при появі розширюється повністю на весь барабан, а після цього дається одне безкоштовне обертання. Вдалі комбінації можуть їх продовжувати, але максимальна кількість фріспінов – 3.

На Magicious можливо все і навіть більше, так що геймеру навіть не варто сумніватися, чи запускати перший спін чи ні.