Потрапити в світ неймовірних рожевих слонів допоможе шведська компанія Thunderkick, великий виробник ігрових автоматів онлайн , випустивши восени 2017 року, яскравий, оригінальний автомат Pink Elephants, грати на якому можна безкоштовно і без реєстрації в режимі онлайн. Цінителі азарту сповна насолодяться світом казкових снів, вважаючи слоників і сподіваючись на перемогу, адже показники RTP ігрового слота перевищують 96%.

Грати безкоштовно на автоматі Pink Elephants

гровий автомат стильно оформлений з використанням 3D-графіки. Через це рівень його сюрреалістичність досить високий. Геймер потрапляє на простори спекотної пустелі, де на тлі жовтих пісків, що з’єднуються лінією горизонту з нескінченно-синім небом, ростуть товсті баобаби і змучена трава.
Ігрове поле автомата Pink Elephants має оригінальний вигляд: немає звичних осередків і смуг; тематичні символи нібито зависли в повітрі, нагадуючи легендарні міражі спекотної савани.

Автомат має 6 ігрових барабанів, а класичні лінії відсутні. Пропонується складати виграшні послідовності 4096 видів. Особливості симулятора наступні: наявність спецсимволов, фріспінов, креативних ігрових опцій. Користувач ознайомиться докладніше з правилами, переглянувши таблицю виплат. Перший крок – встановлення ставок із запропонованої градації; Наступного – натискання на кнопку пуску. Призові комбінації складаються з ідентичних картинок, які вишиковуються від першого барабана на суміжних позиціях.

Ігровий автомат Pink Elephants

Спеціальні символи на автоматі Pink Elephants

У числі символів ігрового відіслати – яскраві і фантастичні рожеві слони, веселі сурикати, карткові номінали. Wild автомата англійська літера «W», що виробляє заміну рядових картинок. Як розкиду використовується горіх африканського дерева, що випадає на ігровому полі рандомно. При формуванні поєднання з 3-6 Скаттер, геймер отримує від 7 до 19 вільних обертань.
Варто відзначити, що в лівій частині ігрового поля розміщена спеціальна шкала, яка заповнюється після появи круглих магічних куль, здатних перевтілитися в слонів. Подібні загадкові сфери дарують геймеру додаткове обертання. Крім інших символів, в алгоритми гри закладено довільне поява Mystery Scatter – це золотистий горіх, що випадає по закінченню кожного бонусного спина.
Раунд на ризик не передбачений, однак яскраве оформлення ігрового апарату, що нагадує мультфільми, ультрасучасні характеристики, наявність мобільної версії ігрових автоматів, спецсимволи і бонусні раунди роблять ігрову модель привабливою і позитивної, що гарантує новинці неодмінний успіх!