Загадковий блиск неонових вогнів завжди викликає відчуття свята. Намагаючись поліпшити настрій користувачів, багато розробників обзавелися барвистими трендовими моделями з ефектним оформленням у вигляді неонових вивісок. Не стала винятком і відома компанія Thunderkick, випустивши сліпучий ігровий автомат Spectra, що зачаровує рухом по вертикалях феєричних неонових символів. Грайте на ігрових автоматах абсолютно безкоштовно і без реєстрацій в режимі онлайн на нашому сайті.

Грати безкоштовно на автоматі Spectra

Кожен елемент ігрового автомата Spectra візуалізується у вигляді яскравого світиться контуру – геометричних фігур, дзвонів, листя конюшини, сімок, написів BAR. Вайлд взагалі переливається всіма відтінками веселки буквою W. Для локації автомата грамотно підібраний глибокий синій колір, різко контрастує з помітними значками. У складі поля автомата 5 стандартних барабанів і 30 активних за замовчуванням виплатних смуг.

Навігаційна панель дозволяє швидко зорієнтуватися в процесі управління автоматом – для старту потрібно тільки вибрати відповідну ставку і режим гри – звичайний або автоматичний. Коли по траєкторії лінії зліва направо шикуються однакові ілюстрації в кількості не менше 3 штук, гемблер призначається приз, величина якого дорівнює лінійної ставкою, помноженою на коефіцієнт отриманого поєднання. Примітно, що всі картинки випадають на поле автомата довгими вертикальними стеками, що значно збільшує ймовірність випадання вдалого поєднання.

Ігровий автомат Spectra

Спеціальні символи на автоматі Spectra

Вайлд справно виконує свої стандартні функції, замінюючи інші картинки і допомагаючи цим формуванню виграшних послідовностей. Власні композиції Wild оплачуються тільки тоді, коли він з’являється в 5 примірниках. Але крім цього, він наділений чудовою якістю – при появі запускати ре-спини, фіксуючи в своїх осередках, причому з кожним безкоштовним обертанням барабан з Wild прокручується вгору або вниз на одну позицію, даючи з’явитися новим диким символам – адже вони йдуть по 4 штуки поспіль .

Приголомшливий дизайн – це далеко не єдина перевага захоплюючого ігрового автомата Spectra. Користувач отримає гідну винагороду і масу позитивних емоцій, і в цьому йому посприяють наділені надзвичайними повноваженнями Вайлд.