Вечірньої пори, як раз, дуже вдалий для того, щоб провести його де-небудь в барі або просто подивитися на захід сонця. Компанія Thunderkick випустила ігровий автомат Sunset delight, де є можливість саме так провести вечір користувачеві – грати в ігрові автомати Україна . Розробники відрізняються прекрасною фантазією, і геймера очікує не тільки високий відсоток віддачі, але ще і нестандартне оформлення. Грайте на автоматі абсолютно безкоштовно і без реєстрації в режимі онлайн на нашому сайті.

Грати безкоштовно на автоматі Sunset delight

Фішкою інтерфейсу ігрового автомата є не скільки яскравість і оригінальність, а, скільки незвичайне ігрове поле, яке представлено у вигляді 3 кульок морозива. Гравець, при запуску обертань, запускає цілий механізм, і перед його очима на Sunset delight з’являється солодкий десерт. Графіка ігрового автомата сучасна і якісна. Музичний ряд створює атмосферу легкості. Колірна гамма представлена тільки барвистими відтінками. Sunset delight має багато анімованих елементів. Користувач, при попаданні в інші бонусні тури, побачить зміну локації.

Sunset delight має 3 барабана і 5 ігрових ліній

Система управління ігрового автомата компактно розташована внизу екрана. Перед початком гри необхідно налаштувати розмір ставки – bet. Кількість ігрових ліній не регулюється гравцем, так як всі вони активні за умовчанням. Для того, щоб запустити обертання в звичайному режимі, потрібно скористатися центральною клавішею. Автоматичний старт активується за допомогою клавіші autoplay. Menu – звід правил гри, а також коефіцієнтів по кожному символу.

Розробники ігрового автомата не закладаються на своїх моделях туру на подвоєння.

Sunset Delight1

Спеціальні символи на автоматі Sunset delight

Справжній ігровий процес почнеться тоді, коли на ігровому екрані з’являться спеціальні символи. Найчастіше буде миготіти саме вайлд, здатний заміняти інші символи, що сприяє утворенню успішних комбінацій. Також є Скаттер, що активує бонусний тур. Є одна умова: геймер повинен буде зібрати не менше 3 Скаттер на екрані. У бонусному турі будуть діяти свої спеціальні знаки – Step / Spin. Step – активація додаткового множника, а Spin – нарахування ще одного вільного обертання. Гравець побачить зовсім інше ігрове поле, де з’являться спецефекти, а самі знаки будуть з’їдатися, а не зникати з поля.

Sunset delight здивує гравця не тільки своїми функціональними можливостями, але і незвичайним оформленням. Навряд чи користувач зможе знайти таку ж цікаву модель, як даний ігровий автомат.