Компанія Thunderkick – майстер зі створення найоригінальніших ігрових тематик для своїх моделей. Українські ігрові автомати онлайн The rift, грати на якому можна безкоштовно і без реєстрації, тому доказ. Тут не очікується нудного обертання барабана, а на очах у користувача розгортається ціла сюжетна лінія, яка розповідає про незвичайний випадок, коли несподівано посередині вулиці утворилася тріщина, випустивши всю нечисту силу.

Грати безкоштовно на автоматі The rift

Інтерфейс ігрового автомата заворожує з першого спина. Символи не відокремлені ігровим полем, а як ніби переміщаються з одного світу в інший, допомагаючи геймеру заробляти хороші ігрові бонуси. Графіка The rift чудова, і, в першу чергу, підкорює своєю якістю, а також яскравістю і барвистістю. Музичний ряд ігрового автомата викликає не менше захоплення. Все виконано в темній колірній гамі, але при цьому кожен елемент світиться, як ніби на нього потрапила радіація. Як тільки випадає виграшна комбінація на The rift, або запускаються інші тури, то починаються спецефекти і анімація.

The rift містить 5 барабанів і 17 ігрових ліній.

Система управління ігрового автомата максимально спрощена для того, щоб будь-який користувач зміг з нею без проблем впорається. Spin – запуск обертань в звичайному режимі. Автоматичний старт активується за допомогою кнопки autoplay. Користувач відповідає виключно тільки за розмір ставки – bet. Кількість ігрових ліній залишається незмінним. Menu – окремий інформаційний розділ The rift, де є все ігрові правила, а також можливості кожного знака.

Ризик-гри немає на ігровому автоматі.

Ігровий автомат The Rift

Спеціальні символи на автоматі The rift

Спеціальні символи дарують ігрові виплати. У функції Вайлда входить можливість замінювати інші знаки, що сприяє доповненню вдалих комбінацій. Є Скаттер, що активує бонусні тури. Для того, щоб потрапити в бонусний раунд, не потрібно отримувати саме 3-5 Скаттер, так як навіть 1 Скаттер може подарувати спеціальну функцію: 1 спеціальний знак відкриває Bonus Game – 2 вільних обертання + фіксований дикий знак; 2 – Rift Spin: 1 вільне обертання і 1 закріплений вайлд, також на барабанах випадуть ще кілька диких символів. 3-5 Скаттер: дарується до 20 фріспінов, а за один Скаттер можна отримати ще 5 вільних спинив.

The rift відкриває прибутковий, магічний світ, куди варто швидше потрапити для того, щоб встигнути заробити ігрові бонуси, поки не закриється настільки незвичайна тріщина.