Ігрові автомати, де з’являється зовсім інший вигаданий світ, такий, як, наприклад, на Toki time, завжди привертають вніаніе багатьох користувачів. Копання Thunderkick знає, як залучити гравця, і, як зробити ігровий процес дійсно незабутнім. Геймер потрапить в іншу всесвіт, і познайомитися з маленькими істотами, які мають у своєму розпорядженні всіх з першої зустрічі. Вони вже готові показати, де саме на ігровому автоматі заховані всі ігрові бонуси. Грайте на ігрових автоматах абсолютно безкоштовно і без реєстрації в режимі онлайн на нашому сайті.

Грати безкоштовно на автоматі Toki time

Оформлення ігрового автомата таке ж казкове, як і сама тематика. Графіка Toki time сучасна і якісна. Музичний ряд ігрового автомата викликає суцільне захоплення. Кожен символ – окремий житель. Як такого ігрового поля на Toki time немає, а все знаки просто вилітають з маленьких норок. Користувач побачить ціле анімаційне шоу, яке запускається кожного разу, як випадає вдала комбінація. На задньому плані розташовані пейзажі вигаданого світу.

На Toki time закладено 5 барабанів і 11 ігрових ліній.

Система управління ігрового автомата компактно розташована в нижній частині ігрового екрана. Користувач самостійно відповідає тільки за розмір ставки – bet, але не регулює кількість ігрових ліній, так як всі вони беруть участь у формуванні виграшних комбінацій. Багато опції відсутні, такі, як опція максимальної ставки. Spin запускає обертання в звичайному режимі. Є автоматичний старт, що дозволяє виставити певну кількість автоматичних спинив – autoplay. Для того, щоб налаштувати всі параметри, такі, як звук, або подивитися ігрові правила Toki time, варто зайти в розділ menu.

Ігровий автомат не надає можливість заходити в ризик-гру.

Toki Time

Вайлд-символ на автоматі Toki time

Розробники зробили величезний акцент на оформленні, тому багатьох спеціальних символів зовсім немає. Є тільки вайлд, який бере участь в доповненні виграшних комбінацій, за рахунок того, що може стає на місце інших знаків. З’являється вайлд тільки на середніх барабанах, тому не дає ніяких ігрових коефіцієнтів. Вайлд не просто з’являється на барабанах, він ще й розширюється, після чого дається одне вільне обертання. Для того, щоб продовжити фріспіни, потрібно зібрати вдалу комбінацію.

Toki time – веселий слот, де інтерфейс користувача призведе в захват, як і простий, але в той же час цікавий ігровий процес, який затягує надовго і не відпускає.