Про життя індіанців відомо чимало фактів, але компанія Thunderkick вирішила по-своєму поглянути на їх існування. Вони випустили гральні автомати безкоштовно без реєстрації , де гравець перенесеться в абсолютно іншу культуру, де доведеться приймати чужі правила, звичаї. Turning totems проведе геймера в цікаву подорож по незвіданою їм ще місцевості, де чекатимуть гарні ігрові бонуси.

Інтерфейс ігрового автомата представлений в мультяшному стилі. На ігровому екрані знаходиться головний персонаж, готовий відправиться в шлях, як тільки гравець запустить перший спін.

Грати безкоштовно на автоматі Turning totems

Графіка Turning totems просто фантастична, і всі елементи представлені в тривимірному форматі. Музичний ряд ігрового автомата змінюється кілька разів залежно від того, які ігрові дії відбуваються користувачем. Turning totems має кілька раундів, де змінюється локація. На загальному тлі представлено чимало анімованих деталей. Також ігровий автомат готовий радувати своєю анімацією.

Turning totems має 5 барабанів і 11 ігрових ліній. Кожне нове поява символів супроводжується барвистими спецефектами.

Внизу ігрового автомата розташована дуже проста система управління. Багато функцій, такі як регуляція ігрових ліній, а також виставлення максимальної ставки, відсутні. Геймер відповідає тільки за настройку розміру ставки – bet. Для того, щоб почати обертання в звичайному режимі, варто натиснути на центральну клавішу. Є автоматичний старт – autoplay. Для того, щоб дізнатися все ігрові правила Turning totems, необхідно зайти в окремий розділ menu.

Ігровий автомат Turning Totems

Спеціальні символи на автоматі Turning totems

На гральних автоматів не передбачається туру на подвоєння.

Серед спеціальних символів на ігровому автоматі зустрічається тільки Скаттер, так як Вайлда немає. Скаттер – змія: відкриває бонусний тур, де геймер отримує 12 вільних обертань. Але щоб його запустити, недостатньо зібрати тільки 3-5 Скаттер, потрібно цілих 6. Скаттер подарує не тільки фріспіни, але ще і активується ігровий множник. Гравцеві варто бути готовим до певної кількості додаткових функцій. Приємним моментом є те, що фріспіни триватимуть, поки на останньому гравець не отримає ігровий виграш.
Сплячий і маска з крилами запускають не менше вигідний бонусний тур, де маска перетворюється в дикий символ, і користувач просто тоне у величезній кількості спецефектів.

На Turning totems можливо добре провести час, а також зірвати хороший ігровий банк.